Tropical Spirulina Forte


Tropical Spirulina Forte - špeciálne vločkové krmivo pre africké cichlidy

Vločkové krmivo s vysokým 36% obsahom rias Spirulina platensis je jedným z najcennejších stravovacích prostriedkov, vedecky spracovaných pre potreby profesionálnej akvaristiky. Krmivo je zvlášť odporúčané pre riasy požierajúce africké cichlidy - tlamovce (najmä rody Tropheus, Simmochromis, Petrochromis,...), ako aj plnohodnotná diéta pre bylinožravé ryby a druhy s vysokými nárokmi na kvalitu krmiva.

Naša poznámka:
Krmivo prvotriednej kvality by malo patriť medzi základné krmivá trofeusov. Vynikajúco ho však prijíma veľa druhov živorodiek, najmä molinénezie druhov Poecilia latipina, Poecilia sphenops, či Poecilia velifera.

  Špeciálne vločkové krmivo pre africké cichlidy

Vločkové krmivo TROPICAL SUPER SPIRULINA FORTE s vysokým 36% obsahom rias Spirulina platensis, je jedným z najcennejších stravovacích
prostriedkov, spracovaných pre potreby profesionálnej akvaristiky. Zvlášť doporučované pre riasy požierajúce africké cichlidy, ako aj plnohodnotná diéta
pre bylinožravé ryby a ryby s vysokými požiadavkami na krmivo (medzi nimi aj morskych). Riasy Spirulina platensis sú overeným vysokoakostným stravovacím doplnkom používaným zároveň v diéte človeka, ako aj krmovinových produktoch určených pre zvieratá. Spirulina priaznivo vplýva na správne fungovanie živých organizmov, upravuje metabolizmus, posiľuje obranyschopnosť. V spiruline obsiahnuté prírodné karotenoidy, prechádzajúce v trakte premien na astaxantín, zvýrazňujú značne pigmentáciu, aktivizujúc xantofory a erytrofory. Riasy Spirulina platensis dodávajú taktiež vysokoakostné naturálne bielkoviny, aminokyseliny, nenasýtené mastné kyseliny, vitamíny i mineráli, v ľahko prijateľných komplexných zlúčeninách, čo má značný vplyv na zdravotný stav, rast a vitalitu chovaných rýb.

V tejto kategórii nie je vložený žiadny tovar.

Nové produkty pre mesiac Október - Krmivá - DOPREDAJ


TROPICAL-Spirulina Forte 36% 5L/1kg
TROPICAL-Spirulina Forte 36% 5L/1kg
64,95 €
[1.956,68 Sk]
TROPICAL-Spirulina Forte 36% 11L/2kg
TROPICAL-Spirulina Forte 36% 11L/2kg
122,95 €
[3.703,99 Sk]
TROPICAL-Spirulina Forte 36% 21L/4kg
TROPICAL-Spirulina Forte 36% 21L/4kg
219,95 €
[6.626,21 Sk]

Vaša IP adresa je: 54.162.133.222
Copyright © 2018 AKVÁRIUM - Richard Tokušev
akvaprodukt