Sera Granulate Menu

sera Granulate Menu  
- je určené pre akvarijné ryby žijúce v stredných a väčších hĺbkach. Skladba krmiva zaručuje dobrý zdravotný stav a vitalitu.
Zloženie
1. Müsli – pozostáva z viac ako štyridsiatich prísad. Ryby a vedľajšie produkty z rýb, pšeničné bielkoviny, pšeničné klíčky, spirulina, garnáty, krevety, plankton, kvasnice. Ideálne na zvýšenie vitality rýb v stresových situáciách ako napr. v období rozmnožovania a starostlivosti o poter ako i pri čistení akvária. Ceľkovo k posilneniu organizmu rýb.
2. Zelená pochúťka – pomaly ku dnu klesajúce zelené krmivo z obilnín a ich derivátov, pšeničné bielkoviny, kvasnice a tiež spirulina, chlorella a  korenie podporujúce optimálne trávenie.
3. Energetická pochúťka – pre zdravý vývoj. Pozostáva z  rybích bielkovín a derivátov, mušlí, krabov, ráčikov a vitamínov, bohaté na spirulinu, chlorella, garnáty tiež minerály a stopové prvky. Zvyšuje vitalitu a farebnú rôznosť rýb.
4) Farebná pochúťka – rybie bielkoviny a deriváty, mušle, kraby, ráčiky a vitamíny, s karoténom, cyklop a morské kôrovce. Podporuje intenzívne vyfarbenie rýb. Obsahuje minerály a stopové prvky.

Kŕmte úsporne i častejšie denne, ale len toľko, čo ryby spotrebujú do 3 minút.

Obsah vitamínov v 1kg: vit. A 36000 mj, vit B1 40mg, vit. B2 90mg, stabilizačný vit. C (L-Ascorbil-2-polyphosphat) 550mg, vit. D3 2000 mj, vit E 120mg.

V tejto kategórii nie je vložený žiadny tovar.

Nové produkty pre mesiac Október - Krmivá - DOPREDAJ


Vaša IP adresa je: 54.162.133.222
Copyright © 2018 AKVÁRIUM - Richard Tokušev
akvaprodukt