Sera ectopur

sera ectopur 
– 
prostriedok na úpravu vody počas liečby pliesňových ochorení a ektoparazitov v sladkovodnom akváriu alebo záhradnom  jazierku. Stres podporuje vznik a vývoj ektoparazitov a pliesni ktoré ohrozujú ryby. Je vyvolaný prerybnením, nesprávnou druhovou kombináciou, vysokou alebo nízkou teplotou, jednostranným kŕmením. Chronický nedostatok kyslíku zaťažuje ryby aj rastliny. So sera ectopur-om zabezpečíte rýchlu pomoc. Obsahuje rôzne soli, ktoré uvolňujú do vody kyslík. Vysokým podieľom NaCl uľahčuje rybám dýchanie v stresových situáciach. Tým, že dodáva do vody kyslík, zlepšuje vodné prostredie v sladkovodnom akváriu a záhradnom jazierku.

Návod na použitie
:
Pri malom výskyte parazitov a pliesni dávkujte 2 rovné čajové lyžičky (cca 5 g) na 25 litrov vody. Potrebné množstvosera ectopur najprv rozpustite v nádobe s vodou a následne rovnomerne rozlejte po hladine.
V ťažších prípadoch a pri silnom zapliesnení použite sera ectopur – 2 čajové lyžičky (cca 5 g)  na 25 litrov vody  na podporu liečiva sera mycopur (podľa návodu) v sladkovodnom akvárium, alebo liečiva sera pond omnisan (podľa návodu) v záhradnom jazierku.
Pri bakteriálnom ochorení použite sera ectopur – 2 čajové lyžičky (cca 5 g)  na 25 litrov vody – na podpora liečiva serabaktopur v sladkovodnom akváriu, alebo sera pond omnipur v záhradnom jazierku.
Ako prevenciu pridajte každých 14 dní 5 g  sera ectopur-u na 50 litrov vody, to zmierňuje stres a preventívne zabraňuje nedostatku kyslíku. Pôsobenie aktívných látok podporuje zdravý rast rastlín.

Obsah účinných látok v 100 g
: natriumperborat 2,746 g,  natriumborat 1,692 g,  NaCL do 100 g.

Skladujte v tme a suchu
Chráňte pred deťmi a domácimi zvieraťmi!  Nepoužívajte u zvierat určených ku konzumácii. Doba použiteľnosti min.10 rokov od dátumu výroby - výrobnej šarže.


V tejto kategórii nie je vložený žiadny tovar.

Nové produkty pre mesiac Október - Hnojivá, prípravky, liečivá, substráty DOPREDAJ


Vaša IP adresa je: 54.224.89.34
Copyright © 2018 AKVÁRIUM - Richard Tokušev
akvaprodukt